ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

28.03.2018 19:21 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 03.04.2018

Wygraj wejściówkę na wrocławski koncert Stoned Jesus

Wygraj wejściówkę na wrocławski koncert Stoned Jesus

Zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać pojedynczą wejściówkę na koncert Stoned Jesus we wrocławskim Firleju. Koncert odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia 2018 roku. Aby zdobyć nagrodę należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Kiedy ostatni raz grupa Stoned Jesus zagrała we Wrocławiu? Proszę podać dokładną datę.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl, do środy, 4 kwietnia, do godziny 12.00. W tytule maila prosimy wpisać STONED JESUS. Fundatorem nagrody jest organizator koncertu, firma Core-poration.

Ukraińska formacja Stoned Jesus 7 kwietnia zagra we wrocławskim klubie Firlej. Jej koncert poprzedzą grupy Somali Yacht Club oraz MuN.

Stoned Jesus - wszystkich fanów ciężkiego rocka zelektryzowała wiadomość o kolejnej wizycie STONED JESUS w naszym kraju. Ukraińscy mistrzowie stoner rocka pojawią się na polskich scenach w kwietniu, aby ponownie uraczyć fanów niesamowitym drivem i psychodelicznym klimatem swoich występów. Nie zabraknie także doom metalowych wycieczek i space rockowych pejzaży w ich wykonaniu. To bogactwo doznań to gwarancja prawdziwych koncertowych wzruszeń. A ukraińskie super trio czuje się w Polsce jak u siebie. Grali tu wielokrotnie i tłumne odśpiewywane przeboju "I'm the Mountain" na każdym koncercie to już prawdziwa świecka tradycja. W sobotni wieczór w Klubie Firlej też nie może tego zabraknąć!

Somali Yacht Club - przed Stoned Jesus wystąpią inni przedstawiciele stoner rockowej sceny zza naszej wschodniej granicy. Może nie są tak znani jak Stoned Jesus, ale jeśli ktoś ich nie zna, to… najwyższy czas to nadrobić, bo ich muzyczna propozycja jest zdecydowanie warta uwagi każdego szanującego się fana ciężkiego i klimatycznego rocka. Somali Yacht Club, bo o nich mowa, prezentuje bowiem stonerową psychodelię na najwyższym poziomie, a ich rockowy drive spowoduje, że główka będzie chodzić od pierwszych usłyszanych dźwięków. Zespół w czasie trasy będzie promował najnowszy album „The Sea”.

MuN - zespół MuN jest wrocławską odpowiedzią na ukraiński nalot. Space rockowa grupa może pochwalić się na razie jednym, ale bardzo dobrze przyjętym albumem "Axis Mundi". Kosmiczny prom jakim niewątpliwie jest ten zespół zaserwuje zebranym zestaw psychodelicznych dźwięków opartych na solidnych stonerowych fundamentach. Zaiste, będzie to wspaniałe wprowadzenie w muzyczną podróż pozaziemską w jaką wybiorą się uczestnicy tego koncertu.

Core-poration zaprasza na koncert:
STONED JESUS - stoner rock (UA)
SOMALI YACHT CLUB - stoner rock (UA)
MuN - space rock (PL)


7 kwietnia 2018 (sobota), Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław
Drzwi: 19.00, start: 19.30
Bilety:
55 zł - przedsprzedaż w punktach sieci Ticketmaster (ex-Ticketpro) tj. sklepy EMPiK, Media Markt itp; sklep Maksel (Rynek, DH Feniks, 5 piętro)
65 zł - w dniu koncertu
BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne tylko w sklep Maksel.

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2023 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.