ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 
- 21.06 - Sosnowiec
- 22.06 - Warszawa
- 29.06 - Toruń
- 30.06 - Toruń
- 11.07 - Bolków
- 12.07 - Bolków
- 13.07 - Bolków
- 14.07 - Bolków
- 12.07 - Żerków
- 13.07 - Katowice
- 14.07 - Katowice
- 17.07 - Warszawa
- 21.07 - Warszawa
- 26.07 - Łódź
- 27.07 - Łódź
- 28.07 - Łódź
- 27.07 - Ostrów Wielkopolski
- 28.07 - Ostrów Wielkopolski
- 11.08 - Kraków
- 23.08 - Inowrocław
- 24.08 - Inowrocław
- 12.09 - Zabrze
- 13.09 - Poznań
- 14.09 - Warszawa
- 15.09 - Lublin
- 14.09 - Kraków
- 15.09 - Warszawa
 

Aktualności

22.05.2023 18:30 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 24.05.2023

HERE ON EARTH - WYGRAJ ZAPROSZENIA NA NAJBLIŻSZE KONCERTY!

HERE ON EARTH - WYGRAJ ZAPROSZENIA NA NAJBLIŻSZE KONCERTY!

Już w najbliższy czwartek grupa Here On Earth rozpocznie mini trasę składającą się z 4 koncertów. Odbędą się one w Katowicach (25.05), Częstochowie (26.05), Krakowie (27.05) i Łodzi (28.05). Z tej okazji zapraszamy was do konkursu, w którym do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na te występy! Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiedzieć prawidłowo na dwa proste pytania:

1. Proszę podać nazwę miasta, w którym grupa Here On Earth zagrała pierwszy koncert po wydaniu płyty „Nic nam się nie należy”, promujący to wydawnictwo. 

2. Do której kompozycji z płyty „Nic nam się nie należy” zespół przygotował oficjalny, promocyjny teledysk jeszcze przed wydaniem albumu?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl, do środy, 24 maja 2023 roku, do godziny 20.00. W tytule maila prosimy wpisać KONKURS HERE ON EARTH. Prosimy też podać nazwę miasta, w którym chcielibyście obejrzeć formację wraz z osobą towarzyszącą.

UWAGA!

Głosowanie przeznaczone jest tylko dla osób pełnoletnich. Głosujący poprzez wysłanie odpowiedzi musi dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane tylko dla celu przeprowadzenia konkursu, do dnia zakończenia konkursu – 16.06.2018r. Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim. W treści mejla powinien znaleźć się dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia "KONKURSU HERE ON EARTH” opublikowanego na stronie ArtRock.PL. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią."

---------------------------------------------------------------------------------------------

Już w najbliższy czwartek, 25 maja, w katowickiej Katafoni, grupa Here On Earth rozpocznie serię kilku majowych koncertów. Muzycy odwiedzą w kolejne dni Częstochowę, Kraków i Łódź. W czerwcu zajrzą też na festiwal do Ostrzeszowa i na klubowy koncert do Wrocławia, zaś w wakacyjne miesiące na festiwale w Toruniu i w Inowrocławiu. Szczegółową rozpiskę wraz z linkami do wydarzeń, prezentujemy poniżej.

W sierpniu 2022 roku ukazał się trzeci album zespołu zatytułowany „Nic nam się nie należy”. W odróżnieniu od poprzednich dwóch płyt Here on Earth, na nowym krążku znalazły się teksty wyłącznie w języku polskim. Płyta została znakomicie przyjęta przez fanów oraz ludzi z branży muzycznej i wciąż zbiera pozytywne recenzje, zarówno online, jak i w prasie. Paweł Brzykcy, redaktor magazynu Teraz Rock, ocenił album wysoko (4/5), dodając, że jest to „Płyta przejmująca, najlepsza w dorobku Here on Earth”. O płycie wypowiadał się także m.in. Paweł Kurczonek z Dziennika Zachodniego: „Katowicki kwintet nagrał najlepszą płytę w swoim dorobku. Dopracowaną w każdym detalu, wypełnioną interesującą, klimatyczną muzyką i ciekawymi tekstami.”

„Ta płyta to nasz manifest do ludzkości, która świadomie dąży do własnego upadku. Teksty utworów odnoszą się przede wszystkim do naszej polskiej rzeczywistości, dlatego nie jest to płyta, która każdemu przypadnie do gustu.” – tak o płycie wypowiadają się członkowie zespołu. „Podobnie jak na naszych poprzednich płytach, oceniamy otaczający nas świat, ludzkie działania, nie pozostawiając niedomówień. Zależy nam na jednoznacznym przekazie, nie chcemy pozostawiać za dużo przestrzeni na pokrętną interpretację.” – dodaje wokalista zespołu, Krzysztof Wróbel.

W tym roku nie zabraknie okazji do spotkań z członkami zespołu i zobaczenia ich występów na żywo. Przed zespołem też występy na festiwalach Baszta ProgFest w Ostrzeszowie, Festiwalu Rocka Progresywnego w Toruniu oraz festiwalu Ino-Rock w Inowrocławiu.


25 maja – Here on Earth + Body Package – Katowice, Katofonia
26 maja – Here on Earth + Beyond the Event Horizon – Częstochowa, Klub Meta
27 maja – Here on Earth + Beyond the Event Horizon – Kraków, Oliwa Pub
28 maja – Here on Earth + Beyond the Event Horizon – Łódź, Klub Wooltura

 

 

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2024 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.