ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

29.08.2019 18:24 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 03.09.2019

Wygraj wejściówki na koncerty Soen!

Wygraj wejściówki na koncerty Soen!

Soen już niebawem wystąpi w Polsce na dwóch klubowych koncertach. 11 września usłyszymy szwedzki zespół w krakowskim kubie Kwadrat oraz dzień później, 12 września, w warszawskiej Progresji. Z tej okazji zapraszamy was do konkursu, w którym do wygrania są 2 pojedyncze wejściówki na każdy z tych koncertów! Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiedzieć prawidłowo na dwa proste pytania:

1. Który album Soen podejmuje tematykę kanibalistycznego obrzędu w starożytnej Grecji?
2. Gdzie i w którym roku grupa Soen zagrała po raz pierwszy w Polsce?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl do wtorku, 3 września 2019 roku. W tytule maila prosimy wpisać KONKURS SOEN. Prosimy też nie zapomnieć o podaniu miasta, w którym chcielibyście zobaczyć zespół. Fundatorem nagród jest organizator koncertu, firma Knock Out Productions.

UWAGA!

Głosowanie przeznaczone jest tylko dla osób pełnoletnich. Głosujący poprzez wysłanie odpowiedzi musi dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane tylko dla celu przeprowadzenia konkursu, do dnia zakończenia konkursu – 16.06.2018r. Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim. W treści mejla powinien znaleźć się dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia "KONKURSU SOEN” opublikowanego na stronie ArtRock.PL. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią."

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2023 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.