ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

15.06.2018 16:08 - Mariusz Danielak, konkurs ważny do: 16.06.2018

Wygraj wejściówki na Black Stone Cherry w Warszawie!

Wygraj wejściówki na Black Stone Cherry w Warszawie!

Już w niedzielę, 17  czerwca, w warszawskiej Proximie zagra amerykańska formacja Black Stone Cherry! Z tej okazji zapraszamy was do błyskawicznego  konkursu, w którym można wygrać trzy pojedyncze wejściówki na to wydarzenie! Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy odpowiedzieć prawidłowo na proste pytanie:

W którym roku został wydany i jaki miał tytuł debiutancki album Black Stone Cherry?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkursy@artrock.pl do jutra, to jest soboty, 16 czerwca, do godziny 16.00. W tytule maila prosimy wpisać KONKURS BSCH. Fundatorem nagród jest organizator koncertu, firma Go Ahead.

UWAGA!

Głosowanie przeznaczone jest tylko dla osób pełnoletnich. Głosujący poprzez wysłanie odpowiedzi musi dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane tylko dla celu przeprowadzenia konkursu, do dnia zakończenia konkursu – 16.06.2018r. Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim. W treści mejla powinien znaleźć się dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia "KONKURSU BSCH” opublikowanego na stronie ArtRock.PL. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych. Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią."

 
ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2023 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.