Gov't Mule na jedynym koncercie w Polsce!
20 czerwca br. w gdyńskiej Hali Widowiskowo - Sportowej w ramach VII Gdynia Blues Festival, jedyny koncert w Polsce zagra formacja Gov't Mule! Gov't Mule to amerykański zespół rockowy, założony w 1994 roku. Grupa powstała pierwotnie jako (...)
Czytaj więcej