ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

27.09.2023 18:05 - Mariusz Danielak

Batushka już za tydzień zagra w Krakowie

Batushka już za tydzień zagra w Krakowie
Batushka już jutro w Bukareszcie rozpoczyna europejską, co-headlinerską (wraz z Arkoną) trasę koncertową nazwaną “Black Pilgrimage Tour 2023”. W ramach niej zawita również do Polski, do krakowskiego Klubu Studio.
 
BATUSHKA to polski black metalowy fenomen. Ich występy na żywo nie pozostawiają nikogo obojętnym, albowiem nie są to zwykłe koncerty - to prawdziwe black metalowe liturgie. Dopiero co powrócili z trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Japonii, a już są gotowi dać swoim europejskim wyznawcom prawdziwą czarną mszę. BATUSHKA jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej!
 
Po długich pięciu latach oczekiwania, ARKONA, czołowy przedstawiciel pagan metalu na świecie, powraca, z wyczekiwanym przez wszystkich, dziewiątym studyjnym albumem “Kob” wydanym przez Napalm Records. Jego premiera odbyła się 16 czerwca 2023 roku. Po raz kolejny, zespół lirycznie eksploruje dalekie, głębokie i mroczne sfery filozofii wokalisty Mashy Scream oraz związane z tym poglądy na przyszłość ludzkości. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, stale oparta na pogańskich tradycjach. Z ośmioma wydanymi do tej pory albumami, oraz setkami milionów odtworzeń i streamów, 8 premierowych utworów na “Kob” otworzyło nowy rozdział w karierze zespołu.
 
Na trasie pojawi się również kanadyjski AETERNAM, prezentujący orientalną odmianę symfonicznego death metalu, promując swój doskonały najnowszy krążęk zatytułowany “Hier of the Rising Sun”. Całość uzupełnią zwycięzcy WACKEN METAL BATTLE 2019 - VARANG NORD - łotewscy Wiking Metalowcy!
 
Bilety:
 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2023 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.