ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

01.09.2023 12:10 - Tomasz Kamiński

Spam#4 - 1 września premiera singla

Spam#4 - 1 września premiera singla

Pierwszego września, w samo południe, zespół Lizard zaprezentował nowszą wersję utworu Spam#4.

Zgodnie z zapowiedzią, utwór dostępny jest w limitowanym czasie  - ale można go przez 3 dni pobrać w pełnej wersji z tego miejsca.

Jest to nowsza interpretacja kompozycji Spam#4, która ukazała się na legendarnym albumie Spam, wydanym 28 marca 2006r. nakładem MetalMindRecords. Nowsza wersja znacząco różni się od oryginału sprzed 17 lat, nagrana została w aktualnym składzie: Damian Bydliński - wokal, gitary, Janusz Tanistra - bass, Mariusz Szulakowski - instr. perkusyjne, Daniel Kurtyka - gitary, Paweł Fabrowicz - instr. klawiszowe.

A to jest zapowiedź większego wydawnictwa, które zapowiedziane jest na jesień bieżącego roku, ale tym razem pod szyldem Farna Records. 

Od 2018 r. od reedycji zremasterowanej wersji debutanckiego krążka "W galerii czasu", który także zaistniał na winylu, Lizard sukcesywnie odświeża swój dotychczasowy dorobek. W 2019 r zespół wziął na warsztat jeszcze w miarę świeży album Master & M oraz Psychopuls a 2 lata temu, 10 września 2021 r. mogliśmy usłyszeć mocno odświeżone "Tales from the Artichoke Wood". Ostatnim studyjnym krążkiem jest wydany 17 listopada 2017 r. album Half-Live, który zapoczątkował serię jesiennych wydawnictw oznaczonych charakterystycznym znaczkiem z jaszczurką.

Info: Lizard

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2023 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.