ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

26.05.2022 16:44 - Mariusz Danielak

Diatom z nowym teledyskiem i koncertem w Gdańsku

Diatom z nowym teledyskiem i koncertem w Gdańsku
Formacja Diatom wystąpi już jutro w Pubie Torpeda w Gdańsku. Przed trójmiejsko-świdnickim zespołem zagra Trippin’dog. Diatom promować będzie swój tegoroczny album Sól. Z niego pochodzi utwór Burza, do którego formacja niedawno opublikowała teledysk autorstwa Filipa Błażeja Musiatowicza. Prezentujemy go poniżej.
 
 
Tymczasem już jutro dwa zespoły pojawią się na jednej scenie Pubu Torpeda i zaprezentują muzykę od psychodelicznych, trip-hopowych impresji po metalowy atak.
 
Formacja Trippin’dog to obecnie duet powołany do życia w 2019 roku w Gdańsku. Grupa miesza takie gatunki jak alternatywa, elektronika, trip-hop, progressive rock czy muzyka psychodeliczna. Zespół tworzą: Piotr Tyma – lider, autor tekstów, wokalista, basista, obsługa elektroniki; Kacper Latkowski – perkusista, elektronika. W 2020 zespół nagrał swoją pierwszą, 3-utworową epkę: https://trippingdog.bandcamp.com/releases. Obecnie po zawirowaniach personalnych i kłopotach zdrowotnych Trippin’dog szykuje się do nagrania dużej płyty. „Zapraszamy wszystkich na nasz koncert, na którym zagramy nasz nowiutki materiał! Mamy nadzieję, że będziecie mile zaskoczeni." - piszą muzycy.
 
Trójmiejsko-świdnicki Diatom promuje wydany w tym roku nakładem Lynx Music album "Sól", na którym rockowa przebojowość ściera się z metalową gwałtownością, agresja współgra z melancholią, a zaangażowanie emocjonalne przechodzi w pustkę i chłód. (diatom.bandcamp.com/album/s-l / lynxmusic.pl). Nadchodzący koncert to niepowtarzalna okazja, aby po raz pierwszy posłuchać jak zespół brzmi na żywo z nowym wokalistą.
 
Program:
20:00 - Trippin' dog
22:00 - Diatom
Bilety: 20 zł

 

 

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2022 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.