ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

18.06.2017 22:16 - Mariusz Danielak

Klip Leprous do premierowej kompozycji

Klip Leprous do premierowej kompozycji

Nowa płyta Leprous ukaże się 25 sierpnia 2017 roku nakładem Inside Out Music i będzie zatytułowana Malina. Według wokalisty i klawiszowca, Einara Solberga, następca wydanego w 2015 roku The Congregation jest doskonałym przykładem na to, jak można zacząć od wizji i… skończyć z materiałem, który nie ma nic wspólnego z pierwotnym pomysłem. Według muzyka zespołowi udało się stworzyć naturalnie brzmiący, organiczny album ze świetnymi piosenkami, które jednak wciąż brzmią nowocześnie. Choć zdaniem artysty album brzmi jak Leprous, wierzy, że w tym razem jest bardziej rockowy niż metalowy. Muzycy zaprezentowali właśnie nowy teledysk do promującej album kompozycji From The Flame. Prezentujemy go poniżej.

28 października 2017 roku w Danii grupa rozpocznie trasę koncertową promującą album Malina, podczas której towarzyszyć jej będą zespoły Agent Fresco (Islandia), AlithiA (Australia) i Astrosaur (Norwegia). W ramach tournée muzycy zawitają także do Polski i 21 listopada dadzą koncert w warszawskiej Proximie.

Przypomnijmy, że ostatnio grupa gościła w naszym kraju w lutym tego roku poprzedzając występy Devin Townsend Project. Relacja z warszawskiego występu dostępna jest tutaj. Recenzje albumów Leprous w naszym serwisie znajdziecie w tym miejscu.

Leprous w sieci:
www.leprous.net
www.leprous.net/mobile (mobile website)
www.facebook.com/leprousband
www.youtube.com/leprouschannel

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl na Myspace.com ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2017 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.