ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

13.07.2017 07:55 - Konrad Siwiński

Niecały tydzień do Colours Of Ostrava 2017

Niecały tydzień do Colours Of Ostrava 2017

Już za kilka dni w czeskiej Ostrawie wystartuje jeden z najlepszych festiwali muzycznych w Europie! Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal multikulturowy odbywający się corocznie od 2002 roku. W trzynastoletniej historii, w Ostrawie gościło już wiele światowej klasy gwiazd. Colours of Ostrava otrzymał szereg nagród i co rok przyciąga setki tysięcy uczestników. Podczas czternastej edycji Colours of Ostrava odbędzie się prawie 200 koncertów oraz dokładnie 299 różnego rodzaju atrakcji! 16 scen, ponad 120 artystów z całego świata, gry, zabawy, filmy, teatr, atrakcje turystyczne Dolní oblast Vítkovice i Ostrawy.

Jeśli odwlekacie zakup karnetu na tegoroczną edycję radzimy się pośpieszyć – organizatorzy poinformowali, że karnety czterodniowe i bilety jednodniowe będą dostępne w przedsprzedaży wyłącznie do piątku 14 lipca, a potem na miejscu do wyczerpania zapasów.

Sprawdźcie harmonogram i zaplanujcie swój czas już teraz:

www.colours.pl/program-festiwalu

Przydatna będzie również mapa terenu festiwalowego 2017:

www.colours.pl/faq/mapa

Jeśli chodzi o dojazd do Ostrawy to opcji jest wiele – wybierzcie najwygodniejszą:

www.colours.pl/faq/dojazd

Pozostałe najważniejsze informacje:

www.colours.pl/o-festiwalu/aktualnosci/najwazniejsze-przedfestiwalowe-informacje

W środę, 19 lipca, o 12:00 otwarte zostaną festiwalowe bramy. Przed nami koncerty gwiazd światowego formatu jak Jamiroquai, Norah Jones, Imagine Dragons, alt-J, JUSTICE, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Unkle, Bokka Shade, Nouvelle Vague, Afro Celt Soundsystem, Walking On Cars, Speed Caravan, Melt Yourself Down, Donny McCaslin Group, King Creosote, Sam Lee & Friends, Louis Berry, Roosevelt, Teleman oraz spora dawka różnorodnego folku, rocka, bluesa, reggae i jazzu w postaci zespołów spod znaku world music, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata!

Nie samą muzyką człowiek żyje! Masz ochotę na kilka nietypowych zajęć podczas wakacji w Ostrawie? Wypij kawę na szczycie Bolt Tower, zwiedź edukacyjne muzea: Mały i Wielki Świat Techniki, poczuj się jak prawdziwy górnik w Parku Landek, odkryj mroczne tajemnice Zamku Śląskoostrawskiego, poznaj tajniki złotego płynu w Muzeum Browarnictwa oraz zobacz wystawy w Domu Sztuki Ostrawa! Te i inne atrakcje czekają na uczestników Colours of Ostrava! Z festiwalową opaską skorzystacie z szeregu zniżek lub całkowicie darmowego wstępu!

Więcej informacji: www.colours.cz/pl/praktyczne/colours-plus/

Bilety na opaski wymienicie w Ostrawie już od poniedziałku (punkt przy głównej bramie i na kolejowym dworcu głównym) a także od wtorku na campingu przy Zamku Śląskoostrawskim.

Przybywajcie bezpiecznie, do zobaczenia!

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl na Myspace.com ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.