ArtRock.pl - Progressive & Art Rock w sieci!
Ten serwis korzysta z plików Cookies i podobnych technologii. Dowiedz się więcej » | zamknij
 

Aktualności

18.04.2017 14:20 - Konrad Siwiński

23. edycja legendarnego festiwalu Rock For People - poznaj szczegóły!

23. edycja legendarnego festiwalu Rock For People - poznaj szczegóły!

Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Three Days Grace, Cage The Elephant, Comeback Kid, Dub FX… Festiwal Rock For People to coroczna impreza, która już od ponad dwóch dekad przyciąga do czeskiego Hradec Králové tysiące fanów rockowej muzyki! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym.

Rock For People to gwarantowana solidna dawka muzycznych doznań, międzynarodowa integracja i trzydniowa festiwalowa przygoda, do której wraca się przez kolejnych 12 miesięcy. Sceny w Festivalparku ugoszczą przede wszystkim reprezentantów rocka, punku, alternatywy czy cięższych gatunków. Tegoroczne grono headlinerów otworzył kultowy zespół z Republiki Południowej Afryki - DIE ANTWOORD. Ninja, Yo-Landi oraz DJ Hi-Tek mieszają frywolnie i pomysłowo brzmienia z pogranicza hip-hopu, rave’u, electro i r’n’b. Muzycznych przeżyć na RFP dostarczy też amerykańska grupa Evanescence - twórcy takich hitów jak „The Other Side”, „My Immortal”, czy najbardziej charakterystyczne „Bring Me To Life”, a także kanadyjska legenda Three Days Grace! Powiew świeżego powietrza prosto z Kentucky zapewni kapela Cage The Elephant, której korzenie muzyczne są mieszanką bluesa, alternatywy, grunge’u, a nawet punk rocka czy psychodeli. W line-upie 23. edycji Rock For People nie zabraknie też klimatycznych i tanecznych brzmień grupy Foster The People, hardcore’u od Comeback Kid, metalcore’u prosto z Sydney w wykonaniu Northlane, beatboxera Dub FX czy jednego z najbardziej twórczych gitarzystów na świecie, założyciela Sonic Youth - Thurstona Moore’a wraz z zespołem.

Trzydniowe karnety, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Dołączcie do wydarzenia: Polacy na Rock For People 2017!

Rock For People

GDZIE: Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 4-6 lipca 2017
WWW: www.rockforpeople.pl
FB: www.fb.com/RockForPeoplePL
INSTA: www.instagram.com/rockforpeople.pl
BILETY: www.joyStore.pl/RFP

kolejne informacje:

ArtRock.pl na Facebook.com
ArtRock.pl na Twitterze
ArtRock.pl na Myspace.com ArtRock.pl RSS
© Copyright 1997 - 2018 - ArtRock.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.